5 шокуючих поворотів у короткій програмі олімпійського жіночого фігурного катання

Дізнайтеся Про Свою Кількість Ангелів

Getty Images

Юна Кім з Південної Кореї бере участь у короткій програмі жіночого фігурного катання в 12-й день Зимових Олімпійських ігор у Сочі 2019 в Айсбергському палаці катання на ковзанах 19 лютого 2019 року в Сочі, Росія.

Це був день, сповнений неймовірних сюрпризів Середа коротка програма жіночого фігурного катання. Претенденти на золоті медалі спіткнулися через свої процедури, тоді як фігуристи, які колись вважалися далекими стрільцями на подіум, злетіли на друге та третє місця. Зрештою, Південна Корея Кім Ю-На взяв лідерство в сьогоднішньому фіналі.

Якщо ви пропустили драму вчора ввечері, ось п’ять найбільш вражаючих моментів із короткої програми в середу.

1. Російська сенсація Юлія Липницька опускається на п'яте місце
Липницька, 15-річна російська сенсація та претендентка на золоту медаль, приголомшила натовп, коли впала під час потрійного сальто, і різко впала на п’яте місце.

«Я не знаю, що трапилося», — сказала вона сказав журналістам після її рутини. «Моя підготовка пройшла добре. Я не нервував. Я не відчував надто сильного тиску. Мені сумно. Я був недостатньо хороший у стрибках. Завтра я вийду туди і буду битися».

2. Російська одноклубниця Аделіна Сотникова стала несподіванкою
Липницька вийшла з першої трійки, а її колега по команді з Росії Аделіна Сотнікова, 17 років, захопила свій момент у центрі уваги та піднялася на друге місце з потужним виконанням у виконанні «Хабанери» Бізе.

3. Японка Мао Асада псує свій потрійний аксель, падає на 16 місце
У тому, що багато хто називає найбільшим сюрпризом вечора, 23-річна Мао Асада, срібна призерка з Ванкувера, впала під час потрійного акселя та перетворила іншу потрійну на подвійну, втративши свої очки та повернувши її на 16-е місце. приголомшливий удар для Асади, який був провідним претендентом на золоту медаль.

«Ми в шоці», — сказав колишній чемпіон з ковзанярського спорту та коментатор Олімпійських ігор NBC Тара Ліпінські сказав про падіння Асади.

4. Американці піднімаються в строю
Тим часом американці Грейсі Голд , Ешлі Вагнер , і Полін Едмундс відкатали сильні програми та напрочуд добре фінішували на четвертому, шостому та сьомому місцях. Олімпієць і коментатор NBC Джонні Вейр обговорював шанси американців фінішувати на подіумі:

«Помилки зробили двоє моїх фаворитів Мао Асада і Юлія Липницька», — сказав він. Люди ,  «і це відкрило двері для викликів з боку американців… Я сподіваюся, що Грейсі зробить усе можливе, що дасть їй шанс на медаль, я думав, що це точно буде бій між Юлією, Грейсі, Кароліною та Аделіною за срібло і бронза».

5. Італійська дальня Кароліна Костнер посіла третє місце
В іншому дивовижному повороті 27-річна чемпіонка світу Кароліна Костер піднялася на третє місце, що дало їй несподіваний шанс на подіум у сьогоднішньому фіналі.

«Після Ванкувера я думала, що це все», — сказала вона NBC Спорт . «Я думав, що кину кататися. Я думав, що це мій кінець».

Однак її плавне, технічно гладке виконання пісні «Ave Maria» вчора ввечері дало їй ще один шанс на медаль.

«Ми так довго думали про Кароліну як про художницю», — сказав Ліпінський про її розпорядок дня. «Але її техніка — вона зняла все, а потім відновила ці останні чотири роки. Це був увесь пакет».

Довга жіноча програма вийде сьогодні ввечері під час телевізійної трансляції Олімпійських ігор NBC, яка розпочнеться о 20:00. ET.